Jasná

JASNÁ – sa nachádza v nádhernom prostredí národného parku Nízke Tatry. Jasná svojím návštevníkom ponúka mnoho možností na relax v nádhernom prostredí Demänovskej doliny. Poloha hotela vytvára výborné podmienky pre turistov.  Na malom území nájdete rozmanitosť, vysoké štíty, jaskyne, rôznorodé doliny a úžasné výhľady z kopcov.

Nizke_Tatry_Dumbier - upraveny  lanovk a- uarveny  dumbier - upraveny  dumbier 085 - upaveny

V tesnej blízkosti hotela sa nachádzajú stanice lanovky, ktorým sa vyveziete na druhý najvyšší vrch v Nízkych Tatier  Chopok ( 2 022 m n.m.).

Vrbické pleso je ľadovcové pleso a najväčšie prírodné jazero v Nízkych tatrách leží vo výške 1 113 m n.m.

Neďaleko sa nachádza krasová Demänovská jaskyňa slobody. Jaskyňa je najnavštevovanejšia na Slovensku.

Tarzánia Jasná sa nachádza približne 400 m od hotela. Pozostáva z dvoch trás vybudovaných pomocou 34 plošín a 95 prekážok vo výške približne 4 až 7 m nad zemou.

Len 20 km od hotela sa nachádza najväčší akvapark na Slovensku  Tatralandia.

vrbické_pleso_jasná_nízke_tatry - upraveny  DEM.JASK_.SLOBODY (151)_1  detska-draha6 - upraveny  lienka-na-ceste upraveny

Hotel ponúka ubytovanie 2 a 4 lôžkových izbách. Kapacita hotela je 140 lôžok.

V interiéri hotela sa nachádza ping-pongový stôl, lezecká stena, šipky, biliardový stôl, stolný futbal, detský kútik a množstvo spoločenských hier.

Hotel má pre Vás pripravené ohnisko, obrí šach, detské ihrisko s pieskoviskom, záhradnú hojdačku, trampolínu a terasu s posedením.

Jasná  Hotel LIPTOV-interiér_izba2 - upraveny  j hotel  tampolina