HORSKÝ HOTEL NA ŠTURCI

Horský hotel sa nachádza na rozhraní Kremnických vrchov a Veľkej Fatry v prostredí smrekového lesoparku, v nadmorskej výške 750 m n.m. pri hlavnej ceste medzi Banskou Bystricou a Turčianskými Teplicami. Hotel je vzdialený 150 m od hlavnej cesty.

1b  2b  3b  4b

Hotel má celkovú kapacitu 74 lôžok. K hotelu patrí 5 zrubových celoročne obývateľných chát, každá s kapacitou 6 lôžok. Chaty sú vybavené kúpeľňou, WC a krbom.

9b  aba  aaaaaa  abart

Horský hotel má tiež širokú ponuku hotelových doplnkových služieb: fitness, sauna, vírivka, biliard, stolný tenis.

krahule  6b  Lyžiarske stredisko SKALKA skalkaa

V blízkosti sa nachádzajú známe lyžiarske strediská ktoré sú upravované a vhodné pre menej náročných i pokročilejších lyžiarov. Strediska majú vybudovaný zasnežovací systém, ktorý zabezpečuje kvalitné lyžiarske podmienky aj pri menej vhodnom počasí.

Lyžiarske stredisko Ski Krahule sa nachádza v nadmorskej výške 900- 1060 m.n.m. v strede obce Krahule. Toto stredisko je ideálne pre deti, ktoré už trochu vedia, alebo sa práve len učia lyžovať, tu nájdete ohradenú časť s miernym svahom a detským lanovým vlekom. Šírka zjazdovky je 200 m. v prevádzke je 5 vlekov a 4 – sedačková lanovka s rôznymi stupňami obtiažnosti zjazdoviek.