Vrátna dolina

Terchová sa nachádza v Národnom Parku Malá Fatra v doline Vrátna. Malá Fatra je v severozápadnej časti Karpatského oblúka a je iba 20 km vzdialená od centra severozápadného Slovenska, Žiliny. Kraj dones žije tradíciou legendárneho hrdinu Juraja Janošíka, kapitána družiny hôrnych chlapcov –zbojníkov.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  kabinka - up  svah - up  svvah - up

V lyžiarskom Vrátna stredisku sa nachádzajú tri základné lokality, ktoré spoločne vytvárajú lyžiarske stredisko sú to – Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Tieto tri lokality poskytujú komfort a zážitok počas zimných mesiacov pre každého.

Vrátna free time zone prevádzkuje 14 km zjazdoviek, na ktorých si prídu na svoje začiatočníci, rekreační lyžiari, snowboardisti, aktívni športovci, vyznávači extrémnych športov, ale aj rodiny s deťmi.

V lokalitách je 11 vlekov a štvorsedačková lanovka.  Zalyžovať si môžete na modrých, červených aj čiernych zjazdovkách, z ktorých je väčšina umelo zasnežovaných.

kopec -up  VratnaDolina (1) - up  chleb - up  chat po - up

Ubytovanie je priamo v doline Vrátna na chate s celkovou kapacitou 45 lôžok. Izby sú dvoj,troj, štvorposteľové a rodinné izby. Každá izba má sprchu, WC a TV.

Po dobrej lyžovačke si môžete príjemne oddýchnuť vo wellness na blízkom hoteli, alebo vo Vodnom svete v Terchovej.